Confidence - (25-26.05 2010 Krakow)
Język: polski | english

Atrakcje

Konkursy Hackerskie

Podczas CONFidence 2010 przygotowaliśmy kilka konkursów hackerskich. Eksperci ds. bezpieczeństwa IT są zaproszeni do wzięcia udziału w grach w których komputery i wiedza stanowią jedyną broń. Szczegółowe informacje zostaną podane przez organizatorów w trakcie konferencji. O konkursie “crackme” można dowiedzieć się więcej na stoisku ESET.

Wyścigi CONFidence

CONFidence 2010 daje możliwość wzięcia udziału w wyścigach CONFidence. Można spróbować swoich szans w walkach pojazdów kosmicznych i bić rekordy prędkości. Celem jest uzyskanie tytułu najlepszego kierowcy CONFidence i uniknięcie zniszczenia na torze. CONFidence 2010 daje szansę stać się najlepszym z najlepszych w wyścigach pojazdów kosmicznych. Zniszcz przeciwników, bądź najlepszy.

Fight Club CONFidence

Podczas CONFidence 2010 można spróbować szczęścia w CONFidence Fight Club. Sprawdź swoją wytrzymałość i szybkość. Walcz z przeciwnikami i wygrywaj na ringu. Zdobądź tytuł najlepszego Fightera CONFidence 2010.

Ruletka Hackers for Charity

Hackers for Charity jest to idea pomocy młodym i biednym dzieciom, a poprzez to upowszechnienia komputerowej wiedzy wśród najmłodszych. Jest to wspaniała międzynarodowa inicjatywa. Poprzez uczestnictwo w grze w ruletkę możesz pomóc dzieciom i dodatkowo wygrać atrakcyjne nagrody w tym Spy Pen z wbudowanym aparatem fotograficznym oraz oldschoolowe gadżety CONFidence.

Lunch i przerwy kawowe

Kawa, herbata, zimne napoje i ciasteczka są dostępne w głównym holu za darmo dla wszystkich uczestników. Proszę pamiętać, że lunch nie jest wliczony w opłatę konferencyjną. Lunch zostanie podany na antresoli tylko dla tych, którzy wcześniej zamówili posiłki podczas rejestracji na CONFidence. Wszystkich innych uczestników zapraszamy do Snack Bar lub Filmowa Cafe, gdzie można kupić przekąski, grillowane kiełbaski, piwo i alkohol.

Całodzienna impreza

Klub Kijów jest doskonałym miejscem do odpoczynku między wykładami lub podczas nich. Możesz porozmawiać z innymi specjalistami ds. bezpieczeństwa, posłuchać muzyki chillout i napić się dobrych polskich alkoholi. Całodzienna impreza jest wprowadzeniem do wieczornego After Party. Bądź przygotowany i przygotuj się na wspaniałą noc.

After Party z Forti-TOUR

Nie ma tu wiele do opisywania – spotykamy się, dyskutujemy na temat bezpieczeństwa, skarżymy się na nowe dziury, pijemy piwo i najlepszą polską wódkę. After Party zaczyna się o 8 wieczorem 25 maja. Miejsce After Party jest Klub Kijów w miejscu konferencji. Podczas after party przygotowaliśmy małą grę. O szczegółach Forti-TOUR można zapytać na stoisku firmy Fortinet.

Powerpoint-Karaoke

Powerpoint-Karaoke jest przeróbką tradycyjnego karaoke, jednak zamiast śpiewania piosenek, uczestnicy muszą przedstawić improwizację losowej prezentacji PPT. Prezentacje mogą pochodzić z pobierania próbek PPT lokalnie lub poprzez losowe pobieranie PPT z internetu. PowerPoint-karaoke można uznać za grę szkoleniową pozwalającą uczestnikom szlifować swoje umiejętności retorycznych prezentacji wraz z talentem do dialogu. Jest też uważane za formę improwizacji lub jako rodzaj gry teatralno-sportowej. Należy pamiętać, że termin ten jest również czasem ironicznie używany w odniesieniu do prezenterów, którzy stoją przed ekranem, gdzie nudnie prezentowane są ich slajdy PPT, skutecznie ignorując odbiorców.

SPAM

Podczas drugiego dnia konferencji rozdawane będą ankiety. Ci, którzy wypełniają ankiety, wezmą udział w losowaniu wspaniałych nagród, m.in. darmowych wejściówek na kolejną edycję konferencji CONFidence.