Confidence - (25-26.05 2010 Krakow)
Język: polski | english

Patroni medialni

7thquard
bankier.pl
Beyond

Rozwijamy technologie automatycznego testowania zabezpieczeń, które odkrywają, raportują i zarządzają eliminacją luk w zabezpieczeniach sieci, programów, sprzętu i aplikacji internetowych. Nasza działalność dotycząca badania podatności rozpoczęła się wraz z uruchomieniem w 1999 r. portalu bezpieczeństwa SecuriTeam <http://www.securiteam.com>.

ebiznespl
egospodarkapl
EvilFingers
hackpl

HACK.pl – to największy polski portal poświęcony bezpieczeństwu informatycznemu. Dysponuje grupą młodych, kreatywnych osób skupiającą największej klasy referowanych oraz certyfikowanych specjalistów do spraw bezpieczeństwa. HACKPL to nowoczesna, w pełni profesjonalna platforma informacyjna. HACKPL nie tylko opisuje i relacjonuje ale także jako jeden z nielicznych portali w Polsce buduje nowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego.

hackingpl
hackin9
heise

Portal informacyjny www.heise-online.pl pojawił się w Internecie pod koniec maja 2007 roku za sprawą starań wydawcy niemieckiego czasopisma komputerowego „c’t” (Computer und Technik) – najbardziej prestiżowego europejskiego magazynu zaawansowanych technologii komputerowych. Codzienną porcję najnowszych informacji przygotowuje pracujący we Wrocławiu pięcioosobowy zespół ekspertów. Naszą domeną są rzetelne aktualne i interesujące wiadomości z branży IT.

infoprof

Firma InfoProf zajmuje się doradztwem w zakresie zarządzania bezpieczeństwem informacji, jej profesjonalnym przetwarzaniem i eksponowaniem. Oferowane przez InfoProf usługi zapewnią zasobom informacyjnym wysoki poziom bezpieczeństwa niezbędny do prowadzenia biznesu a także pozwalają na zgodne z obowiązującym prawem przetwarzanie i skuteczną ochronę danych osobowych. Wyspecjalizowane rozwiązania baz danych, pozwalają przetwarzanym informacjom trafić bezpiecznie do właściwych osób, we właściwym czasie. Do obszarów kluczowej działalności InfoProf należy bezpieczeństwo informacji, architektura informacji oraz business intelligence. Firma prowadzi również sprzedaż książek z zakresu informatyki oraz nauk pokrewnych w księgarni on-line. Nasza działalność obejmuje też produkcję i wsparcie dla software`owych rozwiązań obsługi danych.

infowizja
locos
ms
mediafm
netfocus
nfsec

NF.sec (Network Access to Reserved Files Security) – jest projektem, który zajmuje się podstawowymi aspektami i mechanizmami bezpieczeństwa systemu operacyjnego Linux. Celem serwisu NF.sec jest pomoc w szybkim nauczeniu się korzystania z wbudowanych mechanizmów bezpieczeństwa systemu operacyjnego jak i instalowaniu oraz konfigurowaniu oprogramowania pochodzącego z poza niego. Artykuły zawarte na stronie głównie adresowane są do użytkowników zainteresowanych administracją jak i już początkujących administratorów, którzy pragną stworzyć podstawową politykę jak i system bezpieczeństwa, który stanie się jednym z głównych elementów ich serwera sieciowego, bądź stacji roboczej.

niebezpiecznik.pl
prnews.pl
Rootkit
SecureGossip
SecurityReason

SecurityReason jest dynamiczną organizacją zrzeszającą najlepszych polskich i zagranicznych specjalistów, których ambicją od kilku lat jest polepszanie poziomu bezpieczeństwa najpopularniejszych aplikacji webowych. Według nas zrozumienie błędu jest tak samo ważne jak wiedza o ich wykorzystaniu, dlatego SecurityReason prowadzi dział ExploitAlert w którym można znaleźć exploity wykorzystujące błędy w oprogramowaniu oraz dział zawierający rzetelne informacje na temat publicznych błędów w różnych aplikacjach. Dział SecurityAlert to baza danych prezentująca zbiór błędów w różnych aplikacjach, począwszy od systemów operacyjnych, po inne różne aplikacje, które można wykorzystać do niecnych celów. Baza ta przedstawia opisy błędów, które zostały podpisane unikalnym numerem CVE. Dzięki temu przedstawione przez nas błędy są autentyczne a ich podatność miała miejsce. SecurityReason współpracuje z państwową organizacją CVE założoną przez U.S. Department of Homeland Security, która zajmuje się weryfikacją błędów. Zostaliśmy uznani za godnego partnera światowego portalu internetowego pod nazwą SecurityReason. Jesteśmy otwarci na współprace w zakresie bezpieczeństwa na wysokim poziomie w celu korekty błędów popełnionych przez wielu programistów z całego świata, bo jak wiadomo człowiek to istota omylna i ma prawo popełniać błędy

Spyware
virusbtn

Virus Bulletin (www.virusbtn.com) to internetowy portal informacyjny dotyczący bezpieczeństwa i certyfikacji, zapewniający użytkownikom niezależny wywiad na temat najnowszych osiągnięć w dziedzinach anty-malware i anty-spam, jak również dostarczający dwumiesięczne certyfikacje produktów anty-malware i anty-spam.

Coroczna konferencja Virus Bulletin jest uznawana przez wielu jako “‘Anti-Malware’owe wydarzenie roku”. Teraz w swoim 20-leciu przewiduje skoncentrowanie się na przemysśle, co stanowi okazję do ekspertów w dziedzinie do podzielenia się swoimi naukowyki zainteresowania, omówienia metod i technologii oraz wyznaczenia nowych standardy, a także spotkania się z ( i uczenia się od) – tych, którzy praktycznie wykorzystują swoje technologie świecie rzeczywistym

webhosting.pl

Zainteresowanych patronatem medialnym prosimy o przesłanie e-maila na adres jakub.koziol{@}proidea.org.pl