Confidence - (25-26.05 2010 Krakow)
Język: polski | english

Tam Hanna

Tam Hanna – Urodzony w Wiedniu, Austria. Dla niego nie ma znaczenia sam kod – tylko poprzez wiele cykli żmudnego projektowania interfejsu użytkownika, marketing i dostosowywanie może powstać doskonała aplikacja. Postanowił stać się biegły w koncepcjach takich jak Extreme Programming i – do pewnego stopnia – techniki Test-Driven Development (TDD).
Aplikacje Palm OS Tamoggemona stały się w ten sposób kultowe i są chwalone przez analityków za ich łatwość obsługi. To samo można powiedzieć o produktach wypuszczonych na Symbian OS.
Zawsze czuł silną potrzebę, aby dzielić się wiedzą z innymi. W ten sposób stał się aktywny w sektorze wydawniczym online i ma stale rozszerzane portfolio, które obecnie obejmuje w sumie cztery serwisy z aktualnościami mające tysiące czytelników dziennie.
Jako członek Klubu Dziennikarzy w Wiedniu ma dostęp do tanich lotów. To pozwoliło mu na outsourcing swojego oprogramowania sieciowego do Szwecji i udział w międzynarodowych imprezach, takich jak CeBit i Smartphone Roadshow w Londynie.
Austriacki magazyn “Der neue Kriminalbeamte” i wiodący magazyn bezpieczeństwa IT “hakin9″ cenią wartość jego wiedzy technicznej. Ponadto jest autorem wielu artykułów developerskich dla różnych magazynów z wydawnictwa S&S.
Kiedy nie pracuje nad firmowymi projektami, uwielbia spędzać czas wolny na podróżach, czytaniu na temat nowości technologicznych, marketingu, fotografowaniu, pływaniu, gotowaniu, słuchaniu muzyki, zwiedzaniu wystawy – i czasami na graniu w gry komputerowe.

Temat prezentacji: Ataki na telefonię komórkową i sposoby zapobiegania im – jak bezpieczeństwo zmieni sytuację na rynku telefonii komórkowej

Język prezentacji: Angielski

Abstrakt: